Linda Müllerová foodblogerka ”A co teda jíš?"

Lindiny recepty najdete v aplikaci.

Lindu, veganku, rodačku z Teplic, učitelku, a kreativní kuchařku známe především jako autorku blogu a stejnojmenné kuchařky “A co teda jíš?”. Linda nám ukázala, že repertoár receptů bez živočišných produktů je o poznání širší než chleba s hořčicí. Podělila se s námi o chutná a hravá veganská jídla z běžně dostupných surovin. Její recepty mají nezaměnitelný rukopis zejména díky minimalistickým fotografiím, které jak ona sama říká, jsou důsledek prachsprostého nedostatku fotogenického náčiní. Ochutnejte u nás Lindiny recepty a dejte si nášup na jejím blogu www.acotedajis.cz.

Dagmar Heřtová gastronomická novinářka a food blogerka

Recepty Dagmar najdete v aplikaci.

Dagmar je milovnicí života, cestování, dobrého jídla a vaření. Vystudovaná právnička žije střídavě v Čechách a Velké Británii a usilovně boří mýty o britské kuchyni. Sbírá moderní tištěné kuchařky, recepty a ráda objevuje nové chutě. Její záliba v jídle ji od advokátní praxe přivedla až k psaní blogu www.tastejourney.cz, což volně přeloženo znamená „hledání chuti“. Při svém hledání glosuje nové trendy v gastronomii i znovu objevuje zapomenuté suroviny jako kadeřávek nebo medvědí česnek. Již několik let publikuje v rubrice Dobrá chuť v Lidovkách. Vaří v pořadech Polopatě a Sama doma a dlouhodobě vařila v televizní sérii Kouzelné bylinky.

Je autorkou kuchařky Bylinky na mém stole, kde nám představuje nepřebernou škálu chutí a barev umně seskládanou v lehké pokrmy.