Pomohli jsme Libušce skloubit zdravý životní styl s napnutým rozvrhem a získat zpět ztracenou energii.

Pracuji jako vedoucí logistiky v automobilovém průmyslu a v současné době jsem na mateřské s dvěma dětmi. Celý život jsem se snažila zhubnout. Zkusila jsem bezpočet diet, ale vždy se mi shozená kila vrátila zpět ještě s bonusovými kily navíc. Skloubit péči o děti a práci s pravidelným pohybem a vyváženým jídelníčkem byl pro mě vždy kámen úrazu.

Nikdy jsem neměla zdravotní problémy, ráda se hýbu, chodím na výlety a rozhodně se nijak nepřejídám. Přesto jsem byla od vysněné postavy na míle daleko a necítila jsem se ve svém těle dobře. Moje poslední hubnutí začalo, jak už to tak bývá, novoročním předsevzetím v lednu 2017. Čtyři měsíce po porodu dcerky jsem se na mateřské rozhodla ukončit celoživotní boj s nadbytečnými kily a s velkým úsilím jsem zhubla 22 kilo. Poté se ale moje váha zastavila a vypadalo to, že se vrátím zpět do začarovaného kruhu věčných diet. Místo toho jsem objevila FITJOY, shodila dalších 15 kilo a propracovala se ke své ideální postavě.

FITJOY byl pro mě velkou inspirací a podporou. Naučila jsem se s ním správně jíst a cvičit a mám postavu jako v sedmnácti.

Z FITJOY jsem nadšená. Můžu cvičit kdykoli mám volnou chvíli a to bez toho, abych musela opustit domov. I když je cvičení krátké, mám po něm pocit, že pro sebe opravdu něco dělám. Navíc nemusím řešit hlídání dětí, které se ke mně rády na cvičení přidají. V jídelníčku jsem našla spoustu jednoduchých receptů z běžně dostupných surovin, které by mě samotnou nenapadly. Nejsem moc velký fanda vaření, naučila jsem se ale připravovat pár jídel, které chutnají i zbytku rodiny. Odpadlo mi tak věčné hledání a rozhodování, co budu dnes vařit. Obrovskou hodnotou jsou pro mě konzultace s koučem, který mi poradil jak správně zapojovat tělo, jak se stravovat a jak vše skloubit dohromady.

Když jsem začala vyváženě jíst a pravidelně se hýbat, vrátila se mi ztracená energie a elán. Dostala jsem se zpět na velikost, jakou jsem nosila v sedmnácti letech a celkově jsem omládla. Naučila jsem se také dodržovat jednoduché zvyky pro spokojenější život, jako třeba půlhodinové okénko bez mobilu a spěchu. Konečně jsem spokojená se svým tělem, z pohybu se stala radost a únava je stejně jako hladovění ta tam. Jím co chci a stále si jednoduše držím svou váhu. Nikdy mě nikdo neučil jak správně jíst. S FITJOY jsem si ale osvojila zdravé návyky a nyní to můžu předat svým dětem.

Libuška Dvořáková Mamka na mateřské