Pomáháme ženám žít zdravě a cítit se skvěle.

Noste si svou koučku v kapse. Spojte se s ní kdykoliv budete potřebovat poradit, povzbudit nebo konzultovat váš pokrok. Vaše koučka vám pomůže vybudovat si zdravé zvyky, které přirozeně zapadnou do vašeho běžného dne.

1. Osobní péče.

Objednejte si konzultaci s nutriční terapeutkou kdykoli v aplikaci. Během půlhodinových videohovorů s vámi koučka probere váš současný stav a cíle a navrhne vám vhodný postup při budování zdravých návyků.

2. Zůstaňte motivovaná.

Kila nejdou dolů tak rychle, jak jste myslela a chcete to vzdát? Dneska se vám cvičení nehodí, doženete to zítra nebo raději pozítří? Nejste v tom sama! Vaše koučka je tu pro vás, aby vám dodala sílu a pomohla vám udržet si prvotní elán. Budete se s námi těšit na další trénink i nový recept!

3. Po krůčcích k cíli.

Není náhoda, že výraz pokrok v sobě ukrývá slovo krok. Velkých změn nedosáhneme ze dne na den lusknutím prstu. Ale to neznamená, že samotná cesta nemůže být zábava. Vaše koučka vám pomůže s postupným budováním zvyků a přizpůsobí program vašemu pokroku.

4. Vše co jste chtěla vědět
a bála jste se zeptat.

Strava, cvičení, nepravidelný režim? Vaše koučka s vámi probere všechny aspekty vašeho životního stylu. Jednoduše si v aplikaci objednáte konzultaci, kdykoli potřebujete s něčím poradit.

Co u nás dostanete?
  • 30 minutové video-konzultace s osobní koučkou.
  • Vyhodnocení stávajícího životního stylu.
  • Stanovení individuálního cíle.
  • Podpora, motivace a odborné vedení.
Získat program Chci více informací