Pomáháme ženám žít zdravě a cítit se skvěle.

Neslíbíme vám výsledky bez potu, ale garantujeme vám, že se nebudete potit více, než je nutné. Naše tréninky jsou postavené na osvědčených technikách a sestavené zkušenými trenéry fitness a jógy. Ta největší dřina zůstává na vás, ale my vám pomůžeme postupovat k cíli bezpečně a efektivně.

1. Jedinečný jako vy.

Chcete shodit přebytečná kila nebo být pružná jako proutek? Nevěříme cvičebním programům stavěným pro všechny bez rozdílu. Ať už je váš cíl zhubnout, vytvarovat stehna nebo třeba ulevit bolavým zádům, sestavíme vám vhodnou kombinaci cvičení na míru. Intervalové tréninky v různých obtížnostech doplňujeme cvičením zaměřeným na vámi vybrané partie, jógou či zdravotním cvičením.

2. Mění se jako vy.

Váš cvičební plán se vyvíjí spolu s vámi. Po každém tréninku se vás zeptáme, jak byl pro vás náročný a průběžně vám budeme přizpůsobovat obtížnost. Cvičíte s námi často a rychle se zlepšujete? Budeme do cvičení zahrnovat náročnější sekvence, abyste stále měla kam stoupat. Nemáte zájem mít na břiše pekáč buchet? Budeme vás šetřit.

3. Cvičte správně a bezpečně.

Máme pro vás připraveno více než 2 500 minut cvičení. Během vašich cvičících dnů vám naservírujeme intervalový trénink, takzvaný kruháč. Kombinujeme kardio se silovějšími tréninky, abyste spalovala tuky efektivně. Tím to ale nekončí, pro podpoření regenerace a psychické pohody si můžete vyzkoušet jógu, strečink nebo zdravotní cvičení.

Co u nás dostanete?
  • 2 500 minut cvičebních videí.
  • Tréninky na míru sestavené profesionály.
  • HIIT, cvičení zaměřené na problémové partie, jóga a strečink, zdravotní cvičení.
Získat program Chci více informací

Vyzkoušejte si jeden z našich tréninků.

Spustit trénink